• Ana Sayfa
  • Tarihçe
  • Tarihçe



    TOTDER YÖNETİM KURULLARI

    25 Nisan1969 (YK 4kişi) 

    Cevat Alpsoy (Başkan), Hüsamettin Altav, Ayhan Arıtamur, , Alp Göksan

    05 Mayıs 1970 (YK 5kişi)

    Hüsamettin Altav (Başkan) Kut Sarpyener, Yılmaz Onel, Atilla Ongan, Şevki Akyol

    31 Mayıs 1973 – 1975 (YK 5 kişi)

    Alp Göksan (Başkan), H. Ali Sönmezler (2. Başkan), Mişel Kokino (Sekreter), Ünal Kuzgun (Sayman), Ayhan N. Kara

    31 Ocak 1975 – 1977 (YK 5 kişi)

    Alp Göksan (Başkan), H. Ali Sönmezler (2. Başkan), Mişel Kokino (Sekreter), Ünal Kuzgun (Sayman), Mehmet Nane

    24 Haziran 1977– 1979 (YK 5 kişi)

    Alp Göksan (Başkan), Orhan Başkır (2. Başkan), Mişel Kokino (Sekreter), Ünal Kuzgun (Sayman), Mehmet Nane

    6 Şubat 1979 – 1981 (YK 5 kişi)

    Alp Göksan (Başkan), Orhan Başkır (2. Başkan), Mişel Kokino (Sekreter),  Yener Temelli (Sayman), Mehmet Çakmak

    11 Ağustos 1982 – 1985 (YK 5 kişi)

    Orhan Başkır (Başkan), Ünal Kuzgun (2. Başkan), Mehmet Çakmak ( 7/10/1982  den sonra Mişel Kokino) (Sekreter),  Önder Yazıcıoğlu (Sayman),  Remzi Tözün

    16 Ocak 1985 – 1987 (YK 5 kişi)

    Ayhan Arıtamur (Başkan), Ünal Kuzgun (2. Başkan),  M. Kokino) (Sekreter),  Önder Yazıcıoğlu (Sayman),  Remzi Tözün

    26 Ocak 1987 – 1989 (YK 5 kişi)

    Alp Göksan (Başkan), Ünal Kuzgun (2. Başkan),  M. Kokino) (Sekreter),  Önder Yazıcıoğlu (Sayman),  Remzi Tözün

    18 Ocak 1989 – 1991 (YK 5 kişi)

    Alp Göksan (Başkan), Ünal Kuzgun (2. Başkan), Remzi Tözün (Sekreter),  Ömer Taşer (Sayman),  Metin Türkmen

    31 Ocak 1991 – 1993 (YK 5 kişi)

    Alp Göksan (Başkan), Ünal Kuzgun (2. Başkan), Remzi Tözün (Sekreter),  Ömer Taşer (Sayman),  Metin Türkmen

    13 Ocak 1993 – 1995 (YK 10 kişi)

    Alp Göksan (Başkan), Ünal Kuzgun (2. Başkan), Ömer Taşer (Sekreter),  Yardımcılar: İrfan Gökçay –Mehmet Demirhan, Remzi Tözün (Sayman),  Metin Türkmen, Okan Yalaman, Veli Lök, Yücel Tümer

    14 Ocak 1995 – 1997 (YK 10 kişi)

    Fahri Seyhan (Başkan), Ünal Kuzgun (2. Başkan), Ömer Taşer (Sekreter),  Bora Göksan (Sayman),  Remzi Tözün, İrfan Gökçay, Metin Türkmen, Veli Lök, Yücel Tümer, Mehmet Demirhan

    15 Ocak 1997 – 1999 (YK 10 kişi)

    Fahri Seyhan (Başkan), Ayhan Nedim Kara (2. Başkan), Ömer Taşer (Sekreter),  Bora Göksan (Sayman),  Remzi Tözün, Metin Türkmen, Murat Hız, İrfan Gökçay, Ahmet Turan Aydın, Mehmet Demirhan

    30 Ocak 1999 – 2001 (YK 10 kişi)

    Fahri Seyhan (Başkan), Remzi Tözün (2. Başkan), Ömer Taşer (Sekreter),  Bora Göksan (Sayman),  Metin Türkmen, Murat Hız, Faik Altıntaş, Osman Güven, Mücahit Görgeç, Mehmet Demirhan

    24 Ocak 2001 – 2003 (YK 10 kişi)

    Ünal Kuzgun (Başkan), Metin Türkmen (2. Başkan), Mehmet Demirhan (Sekreter),  Mehmet Aşık (Sayman),   Murat Hız, Faik Altıntaş, Osman Güven, İrfan Öztürk, Mücahit Görgeç, Önder Kılıçoğlu

    29 Ocak 2003 – 2005 (YK 10 kişi)

    Ünal Kuzgun (Başkan), Mehmet Demirhan (Sekreter),  Hayati Durmaz (Sayman),   Murat Hız, Osman Güven, Ömer Taşer,  İrfan Öztürk, Mücahit Görgeç, Önder Aydıngöz, Önder Kılıçoğlu

    14 Ocak 2005 – 2007 (YK 10 kişi)

    Ömer Taşer (Başkan), Önder Aydıngöz (Sekreter),  Önder Kılıçoğlu (Sayman),   Murat Hız,  İrfan Öztürk, Mücahit Görgeç, Işık Akgün, Mehmet Demirhan, Cihangir Tetik, Nadir Şener

    24 Ocak 2007 – 2009 (YK 10 kişi)

    Murat Hız  (Başkan), İrfan Öztürk (2. Başkan), Ufuk Talu (Sekreter),  Önder Kılıçoğlu (Sayman),   Hayati Durmaz, Cihangir Tetik, Yavuz Kabukçuoğlu, Ömer Faruk Bilgen, Fahri Erdoğan, Hayrettin Kesmezacar,

    14 Ocak 2009 – 2011 (YK 10 kişi)

    İrfan Öztürk (Başkan), Turgay Er (2.Başkan), Levent Eralp (Sekreter), Önder Kılıçoğlu (Sayman), Mücahit Görgeç, İrfan Esenkaya, Yavuz Kabukçuoğlu, Cuma Kılıçkap, Tahir Öğüt, Ömer Faruk Bilgen

    15 Ocak 2011 – 2013 (YK 10 kişi)

    Hayati Durmaz (Başkan), Yavuz Kabukçuoğlu (2. Başkan) , İrfan Esenkaya (Sayman), Ata Can Atalar (Sekreter), Halil İbrahim Bekler, Mehmet Akif Kaygusuz, Mustafa Karahan, Osman Tuğrul Eren, Önder Aydıngöz,Sait Turgay Er

    19 Ocak 2013 –(YK 10 kişi)

    Yavuz Kabukçuoğlu (Başkan), Fahri Erdoğan (2. Başkan) , Osman Tuğrul Eren (Sekreter) Fatih Dikici (Sayman), Ata Can Atalar, Halil İbrahim Bekler, Mehmet Akif Kaygusuz, Atilla Sancar Parmaksızoğlu, Cemal Kural, Ali Akın Uğraş

    17 Ocak 2015 (YK (10 kişi)

    İrfan Esenkaya (Başkan), Cengiz Şen  (2. Başkan), Hüseyin Botanlıoğlu (Sekreter), Ali Erdem Bagatur (Sayman), Ata Can Atalar, Hasan Bombacı, Tolga Tüzüner, Cem Çopuroğlu, Mehmet Erdil, Kerem Bilsel